Hayalinizdeki eve en ekonomik koşullarla sahip olmak istiyorsanız prefabrike yapı sistemiyle üretilen Nestavilla Plain Evleri tam size göre!

Prefabrike panel yapı sistemi ile üretilen, pratik ve ekonomik Nestavilla Plain evleri, çok sayıda modeli, açık veya bağımsız mutfak ile farklı çatı seçenekleriyle ihtiyaçlara uygun ekonomik çözümler sunuyor. Nestavilla Plain, gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve inşaat süresinden de tasarruf sağlıyor.

Nestavilla Plain, bulunduğu bölgenin deprem ve iklim özellikleri analiz edilerek tasarlanıyor ve bu sayede araziden ve iklimden kaynaklanan tüm zorlukları ortadan kaldırıyor. Doğayla baş başa kalmak isteyenler için Nestavilla Plain, üstün yalıtım özellikleri barındırıyor.

Tasarımı ve montajı çok kısa sürede tamamlanan, sunduğu özelliklerle beklentileri tam olarak karşılayan, çok ekonomik bir seçenek olarak öne çıkan Nestavilla Plain evlerini tüm detaylarıyla görmek ve modeller hakkında bilgi almak isterseniz showroom ve bayilerimize bekleriz.

içerik bekleniyor