Vefa Holding

Ön üretimli yapılar ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Vefa, bulunduğu coğrafyanın önde gelen markalarından biridir.

Bünyesinde bulunan Vekon, Nestavila ve Ekobord markalarıyla bireysel, kurumsal ve endüstriyel anlamda ürün ve hizmet üreten Vefa, yüzü aşkın ülkeye ihracat yapan, birçok ülkede çözüm ortaklıkları kuran, uluslararası düzeyde büyük projeler geliştiren dünya çapında bir markadır.

 

Vefa Holding | Nestavilla

VEKON

Ön üretimli yapı sektöründe dünyanın sayılı markaları arasında yer alan Vekon, Prefabrik panel, modüler konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik sistemleriyle şantiye yapılarından toplu konutlara, ticari yapılardan depolara, kamusal yapılardan sanayi tesislerine tüm projelerin en mükemmel haliyle hayata geçmesini sağlar.

Vefa Holding | Nestavilla

NESTAVİLLA

Yapı malzemesi ve teknolojisiyle birbirinden farklı konseptlere sahip Nestavilla, hızlı kurulabilen, mevsimlik ya da kalıcı kullanıma uygun, farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış pratik hazır konutlar üretmektedir.

Vefa Holding | Nestavilla

EKOBORD

Ekobord, insan ve doğa dostu, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip, estetik, farklı çeşitlerde fibercement yeni nesil levhalar üretmektedir.